Anastrozol w kulturystyce jest doskonałym supresorem żeńskiego hormonu estrogenu i jest bardzo silnym inhibitorem aromatazy. Produkuje testosteron, który jest bardzo ważny dla wydajności w sportach siłowych. Doskonale drenuje również daje porządny odpór ginekomastii. Anastrozol cena w naszym sklepie internetowym jest najlepsza w całej Polsce! Przekonaj się sam.

Dla mężczyzn ginekomastia jest dość nieprzyjemnym zjawiskiem. Ponieważ w tej chorobie odkłada się tłuszcz na rodzaju żeńskim i zauważalnie piersi stają się większe. Bardzo zaniedbana postać tej choroby jest leczona jedynie operacyjnie z usunięciem następstw. Gdy sportowiec przyjmuje sterydy anaboliczne przez bardzo długi czas, lek ten można nazwać niezbędnym.

Lek pomaga poradzić sobie z pojawieniem się żeńskich hormonów w organizmie kulturysty i zapobiega rozwojowi żeńskich cech płciowych. Lek ten bez wątpienia można nazwać najbardziej popularnym i skutecznym w stosunku do podobnych leków w dzisiejszych czasach.

Wskazówki dotyczące stosowania

Na preparat nie ma wpływu jedzenie, sprawdza się świetnie o każdej porze stosowania, przed, po lub w trakcie posiłku. Jeśli jednak chcemy uzyskać lepszy efekt, lepiej przyjmować go na pusty żołądek, gdyż ułatwi to jego szybsze przejście z żołądka do krwiobiegu.

Największe stężenie leku we krwi obserwuje się po dwóch godzinach od spożycia. Okres półtrwania trwa około pięćdziesięciu godzin. Jest wydalany w sposób naturalny z moczem i żółcią.

Lek zmniejsza aktywność aromatyzacji o prawie dziewięćdziesiąt procent w porównaniu z wartościami początkowymi. Działa też bardzo szybko i już po dwóch godzinach można całkowicie zablokować proces aromatyzacji.

Produkt ten sprawdza się również w walce ze złogami tłuszczu, czyli można go nazwać doskonałym spalaczem tłuszczu, gdyż estrogeny mogą być przyczyną nadwagi.

Clenbuterol - jak działa. Jakie niesie skutki uboczne?

Farmakologia sportowa, sterydy, spalacze tłuszczu w Polsce w najkorzystniejszej cenie można kupić tutaj http://sterydysklep.com/

Jego zastosowanie u kobiet

W medycynie lek ten jest doskonałym środkiem, który pomaga w walce z nowotworami u kobiet, które znajdują się w gruczołach sutkowych. Badania wykazały, że nowotwór złośliwy może być stymulowany przez estrogen. Ponieważ lek obniża poziom we krwi tego właśnie hormonu, może spowolnić lub nawet uniknąć pojawienia się narośli nowotworowych.

\Jest również bardzo przydatny dla kobiet, które są w okresie pomenopauzalnym.

Related Post